Mandala.

Napsal Rendys.blogerka.cz (») 6. 6. 2007 v kategorii 2156, přečteno: 741×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineMANDOLAODD.gif
Mandala je tím nejvhodnějším prostředkem pro meditaci. Proces meditace i vlastního poznání posiluje,proto je vhodná hlavně pro nervózní a stresované lidi. Velice důležitá je široká paleta barev,která dává dostatek prostoru k fantazii. Zkuste si nakreslit svoji vlastní mandalu,při jejímž tvoření budete pociťovat uklidňující dech a která se barevně sladí s vaším vlastním já. Než začnete mandalu vymalovávat,musíte si uvědomit,že i jednotlivé barvy o vás mnohé prozradí. Neřešte barevnost a sladění teď,nejdříve mandalu vybarvěte a teprve potom se podívejte,co o vás vypovídá.

Žlutá barva-pokud je kladná,zvěstuje příchod slunce,světlo,radost,inspiraci a rozvoj. Také vás ubezpečuje v touze po svobodě. V záporných případech jde o strach z omezení a závist.

Oranžová barva-značí optimismus,energii,radost ze života,ctižádost,přátelství,odvahu a sílu.

V záporném případě může znamenat přílišnou bezstarostnost,která je v životě spíše překážkou.

Červená barva-tady jde především o lásku,vášeň a chuť k životu. Znamená ale i smyslnost a dobývání. Záporná je dějištěm zuřivosti a nenávisti.

Fialová barva-jde o nejvhodnější barvu k meditaci,spiritualitě,mystice a magii. Je to velice individualistická barva,která znamená velkou citlivost. V záporných případech může být barvou melancholie a odříkání.

Modrá barva-v modré vidíme jistotu,mír a uvolnění. Také věrnost,touhu a rozum. I tato barva má své zápory-může značit prázdnotu a až přílišnou naivitu.

Tyrkysová barva-je barvou přátelství,družnosti a komunikace. Zvěstuje sebevědomí,šarm a smysl pro humor. V záporném smyslu je barvou rozmarnosti.

Zelená barva-zelená byla odjakživa barvou naděj. Má v sobě také sílu vůle,vytrvalost a rovnováhu. Příliš mnoho zelené může znamenat nečestnost a neukojitelnou touhu po moci.

Černá a šedá barva-v kladné případě se jedná o návrat,obnovu a nezdolnost. V záporném jde o smrt,zkázu,zármutek a ztrátu.

Bílá barva-čistota,nevinnosti,dokonalost a ctnost-to všechno jsou znaky bílé barvy. V případě záporného vlivu je bílá znakem chladu a zbytečného perfekcionismu

/obrazky/rendys.blogerka.cz/MANDOLAODD.gif

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a deset